Okna 2019-12-02T15:04:42+01:00

Okna

Okna OKNOPLAST to bogactwo kolorów, trwałość wynikająca zarówno z zastosowanych materiałów, jak i konstrukcji oraz niekończąca się wygoda użytkowania.

OKNA

W naszej ofercie znajdziesz okna do każdego rodzaju zabudowań i każdego typu aranżacji. Jasne i ciemne, pozbawione zaokrągleń i o standardowym profilu, skupione na potęgowaniu ilości światła, ciepła, bezpieczeństwa lub designu.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Okna Pixel nazywane są kwadratową doskonałością. Nie bez przyczyny, bo ich smukły, innowacyjny profil pozbawiony jest zaokrągleń znanych ze standardowych rozwiązań okiennych. Pixel wyposażone są w o wiele większe przeszklenia, dzięki którym nawet najbardziej ciemne pomieszczenie zyska na jasności i przejrzystości. Konstrukcja okien Pixel, powstała przy wykorzystaniu nowoczesnych technik produkcyjnych, ma zdolność dostosowania się do każdego rodzaju zabudowań, dzięki czemu stolarka prezentuje się doskonale zarówno w budownictwie nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Okna Prolux to idealne rozwiązanie dla wszystkich zwolenników jasnych wnętrz. Dlaczego? Bo Prolux to lider w dziedzinie dostarczania większej ilości słonecznego światła do pomieszczenia, głównie za sprawą ekstremalnie dużych powierzchni szybowych, które dzięki smukłemu profilowi są jeszcze większe. To właśnie te przeszklenia sprawiają, że wnętrze domu nabiera atrakcyjnego wyglądu – podobnie jak jego zewnętrzna część. Z oknami Prolux wyróżniająca się na tle elewacji pozostałych domostw i prezentująca design rodem z katalogów największych architektów.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Chcąc chronić swój dom przed zbędną utratą ciepła, powinieneś zainwestować w okna Winergetic Premium. To produkt zdecydowanie wyróżniający się na obecnym rynku pod względem parametru izolacyjności termicznej. Zamontowane w nim grubsze szyby oraz trwała konstrukcja sprawiają, że dom staje się odporny również na hałas dobiegający z zewnątrz. W tym profilu umieściliśmy również małe elementy poprawiające ogólną jakość stolarki, czyli nowoczesne uszczelnienia i okucia. Okna Winergetic Premium to gwarancja mniejszych rachunków i komfortu – wynikającego zarówno z ilości ciepła, jak i ciszy w czterech ścianach.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna zgodne ze wszystkimi normami domu pasywnego i tradycyjnego, zapewniające odpowiednią dawkę bezpieczeństwa? Poznaj naszego lidera w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań technicznych – okna Winergetic Premium Passive. Umieszczone w nich trzykomorowe pakiety szybowe sprawią, że do wnętrza domu nie dotrze hałas z zewnątrz, a trwalsza konstrukcja poradzi sobie zarówno z najbardziej niekorzystnymi warunkami pogodowymi, jak i ewentualnymi próbami włamań. Winergetic Premium Passive to przykład połączenia odpowiednich parametrów technicznych za pomocą innowacyjnych technik produkcji. To produkt nowej generacji, który diametralnie poprawi trwałość Twojego domu i komfort przebywania w nim.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Okna Koncept to doskonałe połączenie każdej z wymienionych wcześniej cech. Radzą sobie tak samo dobrze z dostarczaniem światła słonecznego do wnętrza domu i jego ochroną przed uciekającym ciepłem. Przy tym są gwarancją bezpieczeństwa i designu, który doskonale komponuje się z minimalistycznymi, nowoczesnymi wnętrzami. Spójrz na ten smukły profil, na duże przeszklenia i jasne wybarwienie ram. Za sprawą tych elementów okna Koncept skutecznie łączą się z drzwiami tarasowymi HST i w ten sposób stają się jednym z ulubieńców naszych Klientów. Oparte na klasycznych rozwiązaniach estetycznych i najbardziej trwałych materiałach.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu