Drzwi tarasowe 2017-11-09T09:44:11+01:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST będąc częścią ogrodu, tarasu lub balkonu wypływają bezpośrednio na wygląd domu we wnętrz. Głównie za sprawą dużej ilości światła, którą do niego wprowadzają.

DRZWI TARASOWE

Wygląd to jednak nie wszystko. Drzwi tarasowe OKNOPLAST zapewniają najwyższej jakości wygodę i bezpieczeństwo. To zasługa łatwego w obsłudze systemu otwierania, nowoczesnych progów i elementów, które uniemożliwiają wizytę nieproszonym gościom.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium sprawdzają się doskonale jako element zabudowania tarasów, werand oraz ogrodów. W każdym z tych miejsc oferują pożądaną dawkę wygody i designu, głównie dzięki wykorzystaniu najbardziej trwałych materiałów i nowoczesnych technik produkcyjnych. W HST Premium znajdziesz smukłe skrzydła, umieszczone w nich ekstremalnie duże przeszklenia i konstrukcję, która jest w stanie zapewnić wyjście o szerokości nawet 6,5 m. Przy tak dużym rozmiarze całych drzwi są łatwe i wygodne w obsłudze. To zasługa zaawansowanego systemu działania, opartego na trybie uchylno-przesuwnym i dodatkowym wzmocnień w postaci okuć.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe HST to stabilność i lekkość działania. W nich znajdziesz udoskonaloną konstrukcję, umożliwiającą osiągnięcie 2,9-metrowego wyjścia oraz duże przeszklenia, które biją na głowę standardowe, drzwiowe rozwiązania. W ten sposób przy jednym zakupie zapewnisz swojemu domowi bezpieczne połączenie z ogrodem lub tarasem oraz światło, ciepło i design w jego wnętrzu. W tym swój udział ma umieszczony w HST system izolacyjny, specjalne klamki ułatwiające przesuwanie skrzydeł i okucia antywyważeniowe typu RC2. Całości dopełnia minimalistyczny design, który doskonale łączy się z oknami Koncept, obecnymi w ofercie naszego salonu.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Szukasz sposobu na skutecznie wykorzystanie dostępnej w Twoim domu przestrzeni i stworzenie z tego dużego wyjścia na taras lub do ogrodu? PSK przychodzą z pomocą! To ich konstrukcja jest w stanie zapewnić wyjście o szerokości 1,6 m, co w połączeniu z nowoczesnym systemem obsługi, opartym na działaniu uchylno-przesuwnym daje komfort z najwyższej półki. Drzwi tarasowe PSK to również szereg dodatków, w tym specjalne okucia, dzięki którym otworzysz skrzydła na całą szerokość za pomocą lekkiego szarpnięcia oraz dwustronna klamka, która z drzwi tarasowych stworzy drzwi zewnętrzne – odporne na próby włamania. PSK komponują się doskonale z każdym rodzajem okien, które znajdziesz w naszym salonie, tworząc w ten sposób zestaw funkcjonalny i o niepowtarzalnym pięknie.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Dla zwolenników minimalistycznych rozwiązań aranżacyjnych i dużej ilości światła wewnątrz domu – drzwi tarasowe PSK Atrium. W ich przypadku stworzyliśmy jeszcze bardziej smukły profil, który pozwolił na stworzenie znacznie większych przeszkleń. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają stworzenie 1,6-metrowego wyjścia, a te sprawdzi się zarówno w przypadku tarasu, ogrodu, jak i werandy. Martwisz się, że tak duże skrzydła będą ciężkie w obsłudze? Niepotrzebnie! W PSK Atrium zamontowaliśmy odstawno-przesuwny system obsługi, który sprawia, że do korzystania z nich potrzebujesz niewielkiego nakładu sił. PSK Atrium to także funkcjonalność. Ta wyrażona jest w nowoczesnej mikrowentylacji i okuciach naprowadzających skrzydła do pozycji wyjściowej. PSK Atrium to rozwiązanie najlepsze dla poszukiwaczy połączenia praktyczności z minimalistycznym designem.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu